cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A33 nasıl sizce a32 'den geçmeye değer mi

(Topic created on: 12-01-2022 09:52 PM)
198 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

A33 nasıl arkadaşlar bendeki a32 de bazı sıkıntılar olduğu için a33 düşünüyorum tabi gönlüm direk s21 veya s21 fe 'den yana ama fiyatları yarış atı gibi hızla artıyor. 

8 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy A
Söyle diyeyim a33 çöp a32 den geçilmez sonra isyan edebilirsin
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Bence bulabilirsen ikinci el temis s21 veya fe al ( hangisi daha ucuz ise ) tr garantili ve temiz bir cihaz olmasına dikkat et ama 😄 veya eğer ben çok çıkamam diyorsan sarı sitede 6000-7000 arasında temiz yurt dışı oneplus 8 prolar var ( yaklaşık 3 ay kullandım çok iyi bir cihaz) onları da alabilirsin ya da illaki tr cihazı olmasını istiyorsan 4500-5500 TL ye poco f2 pro var ( 60 Hz ama E4 Amoled yani çok çok kaliteli bir ekran , mükemmel bir kamera özellikle ön kamerasi harika , o zamanlar babamda mı 11 pro vardı, onun ön kamerasindan com daha güzeldi . Bu cihazı da yaklaşık 2-3 hafta kullandım)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. A33 model cihazı almanızı tavsiye etmiyorum işlemcisine güvenmiyorum.
Galaxy A
Millet para harcamak için para harcıyor bu söyle bisi a10 dan a02s e gecimmi gibi soru
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
A33 geçecek gibi bir planın varsa maddi koşullarda elverişli ise geçebilirsiniz çok daha hızlı bir cihaz

A32 90hz 30hz gibi çalışmasına son 😆😅
0 Likes
engin68
Active Level 4
Galaxy A
A32 gibi bi kralı sakın bırakmayın derim ben a32 samsung ailesin amirali olmalı bence ...saygı ve sevgi bütün a32 cilere gelsin..
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Keyfî geçmiyorum elimdeki cihaz bozuk değişim olursa gelen cihazı satıp başka bi modele geçicem soğudum cihazdan.
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
bence gecilir. a32 giris seviyesine yakin bir orta segment telefonken a33 direkt orta segment. a32 su an cidden cok kotu, a33 aod ve cerceve haric her acidan cok daha iyi
0 Likes