cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 Kapalı iken %90 uzerinde pilin azalmasi

(Topic created on: 02-17-2023 12:30 PM)
76 Views
Feared
Active Level 4
Options
Galaxy A

Selam dostlar ben a 33 5g sahibiyim telefonun herseyinden memnunum. Fakat %90 uzeri şarjım varken mesela yeni çıkarmışım sarjdan 100 den durduğu yerde 99 a iniyor bugün 93 ken uyudum kalktığımda 91 idi uçak moduna alıp denediğim de ise %1 gidiyor bana anormal geldi açıkçası 100 de alıp kullanmaya başladığımda durduğu yerde 99 a gittiğinden daha yavaş gidiyor bunu **bleep** ettim

4 Comments
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Normal bir şey hatta seninkinde gayet nromal az bile olmuş
Feared
Active Level 4
Galaxy A
Normal olmasını sebebi nedir kardesimde a32 var onun şarjı durduğu yerde azalmiyor
Galaxy A

Benim de öyleydi. Her gün iki kez şarj ediyordum. Daha 10 günlük telefon için powerbank ile dolaşmaya başlamıştım. Sonrasında cihazın şebeke problemi çıktı. Gelen aramaları göstermiyordu, çevremdeki kimse ulaşamıyordu. Hattımı yeniledim, farklı hatlar da denedim. Ama telefon ekranına arama gelmiyordu. 20 günlük cihazı 4 kez servise gönderdim. Samsung asla çözmüyor, problem yok diyor. Kronik sorunlu bu seri. 

Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Feared,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes