cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 ISINMA SORUNU

(Topic created on: 04-11-2023 11:43 AM)
ismaileren
Active Level 2
Options
Galaxy A

A33 telefonum 20 30dk grafiği orta yüksek denilebilecek oyunlarda 45 46 dereceyi görüyor 

Bu kronik midir yoksa sadece bende mi var
4 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Eğer kılıfla kullanıyorsanız veya telefonu elde hava almayacak şekilde kavrıyor iseniz cihaz ısınacaktır. Ayrıca İnternet üzerinden oynanan oyunlar biraz daha ısıya yol açar. Temelde bütün cihazlar az veya çok ısınız cihaz uyarı vermeyecek kadar ısınıyor ise problem yok. Ancak cihaz soğuması gerek şeklinde uyarı verir ise batatya problemi olabilir servisin bakması gerekir.
ismaileren
Active Level 2
Galaxy A
Cihaz uyarı vermiyor ama el yakacak derecede ısınıyor ve kilifsiz kulanimda pek güven vermiyor
Galaxy A
45-50 derece normal.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ismaileren,

 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

 

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes