cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 Güncellemeden Sonra Afallama

(Topic created on: 12-03-2022 12:50 AM)
131 Views
Yüco1905
Active Level 3
Options
Galaxy A

A33 5g cihazımda android 13 güncellemesi telefonu afallatti eski hızı alamiyorum kendim sıfırlasam veyatta samsunga gidip yeni yazılım yukseltsem yani format attirsam duzelirmi ve aynı sorunu yaşayan varmi 

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Serviste yazılım attırın bende öyle yapıyorum özellikle cihaz Bi kendisine geliyor.
Yüco1905
Active Level 3
Galaxy A
Sende de mi oldu a33 mü var
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende s6 lite modeli varken yaptırmıştım cihaz uyanıyor yani yazılım attırınca
0 Likes
Solution
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra telefonu sıfırlayın uygulamaları yeniden kurun ve en son kapatıp açın cihazı normale dönmesi gerekir.
Yüco1905
Active Level 3
Galaxy A
Ben guncelleyeli 2 gün oldu bekledim memun kalırım diye biraz hızlandı ama bazı ugylamarlda tuhaflık var o yüzden pazartesi servise verip yeni yazılım attircam o zaman duzelirmi hocam daha mantıklı değil mi
0 Likes
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Güncellemeyi İnternet üzerinden yaptığınızda eski sürümün bazı kalıntıları ile uyumsuzluk yaşayabiliyor. O yüzden Android 13 kurduktan sonra telefonu sıfırlayın ve uygulamaları sıfırdan yükleyin son şeklini verdikten sonra kapatıp açın ve bir gün kadar telefonu kullanın düzelmez ise o zaman yollarsanız servise. Benim fikrim bu yönde.
0 Likes
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Ben şuan A51 kullanıyorum Android 11 de hafif kasma oluyordu daha sonra Android 12 yi bilgisayardan temiz kurulum yaptım cihaz şuan gayet stabil çalışıyor. Eğer Android 13 te adam akıllı bir yenilik yok ise ben yüklemeyeceğim illa son sürüm olsun diye cihazın performansını bozmak gereksiz.
0 Likes