cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 5g Bildirim

(Topic created on: 11-23-2022 12:55 AM)
40 Views
MaSaLL
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba a32 cihazım vardı çalındı gittim a33 5g aldım ve şarj çok kötü anladığım kadarıyla ve AOD olmadığını sim kart takınca anladım a53 almadığım için kafamı taşlara vuruyorum mesaj veya türleri her ne geliyorsa sadece ses çıkıyor kapalı ekranda görmüyorum mantığın bittiği yerdeyim ağlayacam resmen kafayı sıyırdım ne yaptıysam ekrana düşmüyor illa ekrana tıklamam lazım sesi her zaman duyamıyorsun ki insan kafayı yiyecek 2.günüm bugün alalı bu ne iştir ya sen a33 5gsin ne saçma bir durum bu ya

14 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Kardeşim haklısın da burda ağlama duvarı felan olmuyor evet alırken araştırması lazım ama ben a33 alacak olsam aod nin olmadığını biliyorum ama gene buraya gelir saçmalık aod yok der forum açar ve kullanıcı fikirlerini görürüm bu konu hakkında herkes özgür yani
MaSaLL
Active Level 4
Galaxy A
Bilmeyerek aldım zaten bilerek almadım tabiki mantık olarak a32 kullanırken aklımın ucuna gelmedi aod olmaması o an bütçem a33 dü a32 olan aod a33 de vardır diye aldım yoksa deli olman lazım bile bile almazdım zaten ağlama duvarı değil bilmeyenler için en azından ben yandım siz de yanmayın olarak
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
8 - 10 bin ₺ vereceğin bir cihazı araştırıp almamak nedir peki daha önce aynı konu da açan başka biri daha vardı üst üste gelince tepki verdim ama ben daha telefon alırken dahi araştırma yaparak aldım olmasını istediğim özellikler var olduğunu aod olmaması sebebi ile aldım olmasını istediğin özelliği varmı yok mu diye bakmak artık o kadar zor değil bence
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bilerek alıp gelip burada ağlaman enteresan olmayan şeyleri yazıyorsun tamam tüm modeller de var bir model de yok ve sen o modeli aldın bende sırf o özellik yok diye bu modeli aldım sen o saydığın var olan modelleri neden almadın senin sevdiğin şeyi herkes sevecek diye bir kural vardı da biz mi bilmiyoruz
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MaSaLL,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. A33 5G cihazımızda, Always on Display özelliği mevcut değildir. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes