cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 5g Bildirim

(Topic created on: 11-22-2022 09:26 PM)
55 Views
MaSaLL
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba a32 cihazım vardı çalındı gittim a33 5g aldım ve şarj çok kötü anladığım kadarıyla ve AOD olmadığını sim kart takınca anladım a53 almadığım için kafamı taşlara vuruyorum mesaj veya türleri her ne geliyorsa sadece ses çıkıyor kapalı ekranda görmüyorum mantığın bittiği yerdeyim ağlayacam resmen kafayı sıyırdım ne yaptıysam ekrana düşmüyor illa ekrana tıklamam lazım sesi her zaman duyamıyorsun ki insan kafayı yiyecek 2.günüm bugün alalı bu ne iştir ya sen a33 5gsin ne saçma bir durum bu ya

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnternetten aldıysanız iade edin koşulsuz iade var ama elden alınanlarda servis kararı gerekli iade için.
Bundan sonra araştırın bence
MaSaLL
Active Level 4
Galaxy A
Teknosadan aldım
MaSaLL
Active Level 4
Galaxy A
İnternet değil mağazadan :(
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uygulama kullanın başka çözüm yok
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
sarj insallah android 13'te duzelecek ama aod olmamasi rezillik gercekten a3 2017'de bile varken a33'te olmuyor saka gibi
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Edge aydınlatma varsa kullanın.
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar - bildirimler - kisa acilir pencere ayari - edge aydinlatma tarzi - tutulmayi seciniz ekrana bildirim isi yqnacaktir
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Aod olmadığı bilerek alan bir benim galiba bu modeli madem öyle o şeye takıntılı birisisin araştırıp alman gerekmiyor muydu sonra gelip burayı ağlama duvarına çeviriyorsunuz
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
tabii ki bilerek aldık. bu bir şeyi değiştirmiyor. bir tüketici olarak 2022 çıkışlı, orta segment, amoled ekrana sahip ve aod'un öncüsü markalı bir telefonda aod olmaması tamamen kullanıcı haklarına saygısızlık. 2017'den beri a3x serisinde aod varken bu yıl kaldırılıyor. kulaklık girişi barındırmama, kutuda adaptör barındırmama, 4 yıl güncelleme desteği gibi amiral gemilerine özel politikalara sahip ama gününüzde giriş seviyesine kadar inmiş olan bir özelliğe sahip değil. istelik bu özelliğin öncüsüyken ve bu modelin önceki versiyonlarının hepsinde bu özellik varken. tabii ki burayı ağlama duvarına çeviririz, aod hakkımız.