cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A33 5G ses konuşma sorunu

(Topic created on: 10-27-2022 12:28 PM)
643 Views
Ahmet59
Active Level 1
Options
Galaxy A

1 hafta önce hem eşime hem de kendime a33 5g telefon aldım fakat pişmanın. Bir telefonun en önemli işlevi olan konuşma işini yapamıyoruz. Sürekli olaral ses kesilmesi, sesin cızırtılı olup somra görüşmenin bitmesi gibi problem yaşıyorız. Müşteri hizmetleri ile görüştüm bağlanacaklarını söylediler ama kaç saat oldu hala ses yok. Destek bekliyorum ama okuduğım yorumlar hiç sorun çözülecek gibi umut vermiyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende A33 5G kullanıyorum böyle bir sorun yok. Aşağıdaki adımları deneyin.
•Sim kartını çıkartıp takın.
•Telefonunuzu yeniden başlatın.
•Hata raporu gönderin.
•Sorununuz hala çözülmediyse hattın sağlayıcısını arayın ve sorununuzu belirtin sorununuz düzelebilir.

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Ahmet59
Active Level 1
Galaxy A
Konuyla hızlı bir çözüm bulunamaz ise bugün yarın iade işlemlerini yapacağım
0 Likes
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Galaxy A
Bixbiyi kukanmıyorsan bixbiyidurmaya zorlaya bas sonra telefonu yeniden başlat a71de de böyle sorun var böyle yapınca düzeliyor
0 Likes
Ahmet59
Active Level 1
Galaxy A
Bunu denedim bi 7,-8 dakika görüşme yaptım sorun olmadı
0 Likes
Ahmet59
Active Level 1
Galaxy A
Biraz daha takip edip sorun olmazsa buradan yine bilgilendirme yapacağım yorumunuz için teşekküerler
0 Likes
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
A33 modelinde bu sorun bazı kullanıcıların operatörü alakalı genellikle hat ve şebeke aralığından olmakta bu sorun bi ara baya konu oldu buraya
0 Likes
Ahmet59
Active Level 1
Galaxy A
önerebileceğiniz kesin bir çözümü var mı
0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Donanımsal yardım alabilmek için samsung yetkilisine başvurun inceleme yapılması gerek onlar ancak o yol ile yardımcı oluyorlar en yakın merkeze başvurun ama benimse yaşadığımı anlatayım Türk telekom kullanmaktaydım ama hattımı değişimi yapınca sorun düzeldi sizde size en uygun gelen i yapın
0 Likes
Ahmet59
Active Level 1
Galaxy A
Yorumunuz için teşekkürler bakacağım gelişme olursa buraya da yazarım