cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A33 5G Rezaleti

(Topic created on: 02-18-2023 10:16 AM)
116 Views
Members_mILfWII
Active Level 2
Options
Galaxy A

08.01.2023 tarihinde Samsung A33 5G model telefon aldım. Telefon daha 2. haftasında problem yaşamaya başladı.  Telefonuma arama düşmüyordu, telefon çalıyor ama ekranda arama göstermiyordu. Mesaj gelmiyor ya da saatler sonra geliyordu. Bluetooth bağlantısı kopuyordu. Farklı hatlarda, farklı mekanlarda da denedim ama problem devam etti. Hatta ara sıra da ses karşı tarafa gitmediği için kesildi.  02.02.2023 tarihinde servise verdim. Servis sorun bulunamadı dedi. 04.02.2023 tarihinde Cihazı aldım, problem devam ediyordu, yaşadığım problemi gösterecek şekilde videoya kayıt ettim. 

Ardından 05.02.2023 tarihinde yeniden cihazı servise verdim. yeniden servis aynı şeyi söyledi. problem devam ettiği için bir kez daha verdim. Bu süre zarfından sürekli olarak Müşteri temsilcisini aradım. Çözüm merkezi arayacağını söyledi ama asla aramadı. Ben zar zor onlarla görüştüm. Çektiğim videoları taraflarına 2 kez göndermeme rağmen bir kez daha göndermemi istediler. Cihazı 4. kez servise alacaklarından bahsettiler. Cihazı alalı bugün 40 gün oldu. 17 gündür bu problemle uğraşıyorum. Sadece "arayacağız" diyerek oyalıyorlar. 

Galaxy A

Farklı servislere gönderildi her seferinde. Benzer problemleri yaşayan çok insan var benim gibi.  hepsi sonunda heyete başvurmuş, ben de  başvurdum çünkü olacak gibi değil.

ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Cihazınızda dediğiniz gibi kusur var ise 6 ay içinde değişim yapmak zorundadır aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvurda Bulunabilirsiniz
Galaxy A

Bulundum. Onlardan gelecek kararı bekliyorum

Galaxy A

Teşekkürler. Benim gibi mağdur olanlar varsa  ya da A33 almak isteyen varsa yaşattıkları rezaleti görüp karar versinler

dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy A
hocam sifirlayin %90 sorununuzu cozecektir. bende de a40 vardi ayni seyler oluyordu cozuldu
Galaxy A

Sıfırlandı, işletim sistemi de sıfırlandı. Üstüne üstelik bu 3 kez tekrarlandı. Sorun çözülmedi. Bu cihazda kronik bir problem var şebeke ve arama konusunda

dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy A
hocam ozaman donanimsaldir o sorun antende falan hata vardir tuketici hakem heyetine basvurun cihazin yenisini isteyin genel olarak onay veriyolar zaten
Galaxy A

Teşekkürler Hocam. Bu saatten sonra Samsung marka su bardağı olsa onu bile almam :( Kaç gündür uğraştırıp duruyorlar. Videoları 3 kez gönderdim, hala gönderin inceleyeceğiz diyorlar :( İnceleyeceğiz sonra size döneceğiz diyorlar, ben aramasam kimsenin aradığı uğraştığı yok. Direkt iade istiyorum artık :( 

wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Samsung öyledir servisinden hayır bekleme bende 3 kere götürdüm takılma sorunundan aldığım hep cevap bir sorun bulunamadı oldu. Samsung'a kalsa ohooo bütün cihazlar sorunsuz herşeyi tamı tamına. Çokta ilgisiz servisleri.
0 Likes
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_mILfWII,

Kayıtlarınızı incelediğimizde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes