cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A33 5G Hoparlör sorunu

(Topic created on: 08-08-2022 12:34 AM)
Esin77
Active Level 1
Options
Galaxy A

Daha 2 gün önce aldığım A33 telefonumda karşı taraf sesimi duymuyor. Ben duyuyorum fakat benim sesim karşı tarafa gitmiyor. Bir de hışırtı oluyor ki o zaman da ses tamamen gidiyor. 2 günlük telefonda niçin böyle bir sorun oluyor anlamadım. Aynı sorundan muzdarip oldukça fazla kullanıcı varmış araştırınca gördüm. Sebebi nedir öğrenebilir miyim? Problemli telefon niye satılmaya devam ediliyor? Şimdi aldığım yere tekrar götüreceğim. Onlar servise yönlendirecek falan..Markaya güvenip aldım ama hata ettim sanırım...

1 Comment
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Esin77,

 

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.


h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Teşekkürler.
MOD