cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A325F

(Topic created on: 10-16-2022 07:31 PM)
49 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

İyi akşamlar.. Eylül ayı için A32 telefona güvenlik güncellemesi var mı yok mu A32 telefonu olan ve güncelleme indirilen var mı 🙂

19 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
A32 için şu anda güvenlik güncellemesi test edilmiyor Android 13 20 kez test edildi ve devam ediyor. Ancak Kasım ayında bir güncelleme alacağız muhtemelen.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet doğrudur
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Android 13 - A32 Mart 2023'te ertelendi mi Kasım güvenlik güncellemesi neden?
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Android 13'ün tarihini nereden öğrendiniz bu 1 ve ikincisi ertelenmedi henüz test yok A32 için B sürümlü.
Bence Samsung A32'ye Android 13'ü geç vermeyecek, 20 kez test ettiler. Yani bilmiyorum ama testleri devam eder ve Samsung vermeye karar verirse belki 2022 Aralık ya da 2023 şubat bile olabilir ama bence Samsung A3x serisi olduğu için erteler.

Kasım testleri kısa bir süre sonra başlayabilir. Belki de Kasım ayının başlarında teste girer, bilemeyiz. VJX koduyla da başlanabilir.
Yani Ekim ayında test edilip Kasım da Kasım yamasına döndürülüp verilebilir, bilemiyoruz.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Android 12'nin Mayıs ayında piyasaya sürüldüğüne dair hiçbir şey keşfetmedim, bu nedenle Android 13 güncellemesi Mart veya Nisan için sunuluyor
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Demek istemeye çalıştığınız şeyi daha düzgün anlatır mısınız? Android 12 geçen sene Eylül de falan çıktı. A32 de 2022 Mayısta aldı.
Android 13 de çıkalı çok oldu.
S serileri almaya başlayacak.
Mart veya nisan icin sunuluyor derken? S Serileri ne zaman alıyor bir bakın isterseniz, ve A serileri
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kasım guncellemesi gelsede yapmamanizi oneriyorum şu an teste deil direk yayinlarlarsa bircok hata meydana gelebilir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Android 13'ü mü yoksa güvenlik güncellemesini mi kastediyorsunuz?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Güvenlikten
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
tamam güncellemeden önce sor
0 Likes