cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32

(Topic created on: 06-23-2023 09:34 PM)
162 Views
yufus
Active Level 3
Options
Galaxy A

Android 13 çok uzun zaman oldu geleli ve ben hala güncellemedim.

Sizce güncellemelimiyim? eksileri varmı?
3 Comments
AKB28
Active Level 6
Galaxy A
Mutlaka güncelleyin. Cihazın her zaman güncel olması gerekiyor. Herhangi bir eksisi olmaz.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Ben Android 12 yi ve efektlerini daha çok seviyorum fakat Android 13 de de güzel yenilikler var tabii ki istiyorsanız geçebilirsiniz ancak bana kalırsa Android 12 daha stabil bir sürümdü diye düşünüyorum, A32 için daha simge flashlanmasını yeni çözecekler inşallah, yurt dışında güncelleme geldi bugün yarın tr de de gelecek.. önce bir 5.0 kurun bence çok denemek istiyorsanız, çünkü eğer One UI 5.1 güncellemesini kurarsanız cihazınızın sürümünü geri döndüremezsiniz..

Şu anda Android 11 One UI 3.1.1, 2021 Kasım yamasına kadar döndürebilirsiniz ancak One UI 5.1 kurduktan sonra Android 11 ve 12 ye elveda demeniz gerekecek çünkü bootloader sürümü yükseliyor..

Bence en iyisi 5.0 kurun ve deneyin sonra beğenmezseniz geri dönebilirsiniz fakat 5.0 kurduktan sonra güncellerseniz geri dönüş sonsuza dek kapanacak 😪

Performansın da Android 12 de daha iyi olduğunu düşünüyorum sanki şu anda 😀
Kendiniz deneyip kararı vermeniz en doğrusu diye düşünüyorum bilgisayarınız varsa dönme şansınız olacak tabii sadece 5.0 kurmuş olduysanız 😀
yufus
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkürler cevapladığınız için.