cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32

(Topic created on: 06-08-2023 06:53 PM)
168 Views
real1
Active Level 4
Options
Galaxy A

Ekran açık kalma süresi 3 saat 15 dakika %100 den %11 neden bu kadar çabuk bitiyor pil ekran kapalı kalma süresi 17saat 18 dakika bu kafayı yemek istiyorum yeter samsung bi düzelttin batarya sorunlarını apple gözlükle uğraşsın siz daha bataryayla 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba real1,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​​

View solution in context

5 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Cihazı ne kadar süredir kullanıyorsunuz
real1
Active Level 4
Galaxy A
Aldigimdan itibaren mi son kullanımdan mı 1 bucuk yıl oluyor alalı ilk başta efsaneydi 3-4 gün yetiyordu kullanmadan şimdi 1 gün anca yetiyor kullanırsam full 4 saat kullanmazsam 1 günde bitiyor
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Dostum 1.5 yıl sonrası bu durum normal özellikle şarj ederken kullanmışsan sürekli telde oyun oynamışssan vs vs bir çok durumda batarya eskiyebilir hiçbir zaman eski performansı vermez istediğin kadar dikkat et şarj etme periyoduna her li-on bataryanın ömrü 2 sene en fazla 2.5 seneye uzatılabilir o da çok doğru kullanımda neden böyle bilmiyorum ama bataryalar böyle üretiliyor.Bu verileri yüksek grafik gerektiren oyunlarda aldıysan durum belki normal olabilir ama normal kullanımda aldıysan normal değil gerekli ayarlar olsa bile ister hard reset yapıp gerekli ayarları yapıp kullan belki biraz arttırma gerçekleşebilir ama görünen o ki batarya gerekli ömrünü doldurmuş ne yaparsan yap eski değerlere hayatta gelmez bataryayı değiştirdiğin zaman bile ilk günkü değerleri bekleme çünkü 2 senede bile uygulamalardan tut her şeye değişim geliyor eskiden az şarj yiyen bir uygulama zamanla çok daha fazla şarj yiyor ve böyle giderse teknoloji firmaların gerçekten batarya büyümesi lazım.
real1
Active Level 4
Galaxy A
Haklısın bunları biliyordum ama kayde değer değisik bir yoruma denk gelirmiyim dedim birde a32 lerin hepsi batarya sorunlu yapacak bişey yok m seri efsane appleden samsunga geçince detayli bilmeden aldım iyiyi kötüyü ayırt edemedim
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba real1,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​​