cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32

(Topic created on: 07-23-2022 09:59 PM)
218 Views
CanerrA32
Active Level 7
Options
Galaxy A

Telefonum kendi kendine yeniden başlamış gibi bisi oldu. Durduk yere Samsung Galaxy yazısı çıktı sonra açıldı telefon. Yeniden başlatıldı diye bir bildirim falan da almadım. Neden olmuş olabilir acaba. Yazılımsal veya donanımsal bir sıkıntı olabilir mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Hocam, şöyle göstereyim;

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Hata/td-p/11785641

Aynı gönderi, aynı cevabı vereceğim :)

Herhangi bir problem yok efendim.

Cihazlar kimi zaman herhangi bir hata/problem gördüğünde kendini yeniden başlatabilir koruma amaçlı.

Zaten bu uygulamaya girdiğinizde "Hata Raporu gönder" seçeneği karşınıza çıkmış. Dendiği gibi Hata Raporu gönderin ki yetkili ve bilgili kişiler tarafından yazılımsal olarak detaylıca incelenip size geri dönüş sağlansın.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, arada bir cihazını kapatıp dinlendirmeniz-yeniden başlatmanız, Cihaz Bakımı uygulamasından optimize etmeniz çok faydalı olur.

Siz bir bildirim almamışsınız bu sefer, ama yine de bir Hata Raporu göndermelisiniz. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum, yazılımsaldır büyük ihtimalle.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

2 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba

Hocam, şöyle göstereyim;

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/Hata/td-p/11785641

Aynı gönderi, aynı cevabı vereceğim :)

Herhangi bir problem yok efendim.

Cihazlar kimi zaman herhangi bir hata/problem gördüğünde kendini yeniden başlatabilir koruma amaçlı.

Zaten bu uygulamaya girdiğinizde "Hata Raporu gönder" seçeneği karşınıza çıkmış. Dendiği gibi Hata Raporu gönderin ki yetkili ve bilgili kişiler tarafından yazılımsal olarak detaylıca incelenip size geri dönüş sağlansın.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Ayrıca, arada bir cihazını kapatıp dinlendirmeniz-yeniden başlatmanız, Cihaz Bakımı uygulamasından optimize etmeniz çok faydalı olur.

Siz bir bildirim almamışsınız bu sefer, ama yine de bir Hata Raporu göndermelisiniz. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum, yazılımsaldır büyük ihtimalle.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
Aynısı oldu gerçekten de hata raporu gönder diye bildirim geldi Screenshot_20220723-222345_Samsung Members.png