cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32

(Topic created on: 01-18-2022 12:10 AM)
199 Views
sümeyy
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a32 alalı 1 ay olmadı yağmurlu havada çalan telefonu açtım anında bozuldu. Garantiye gönderdim sıvı teması denilip 1130 lira para alındı geleli 3 gün olmuyor yine kendi kendine kapanıyor Bi bakıyorum 5 dakika sonra kendi kendine açılmış Bi bakıyorum 5 saat sonra açılmış ne biçim iş yapıyorsunuz anlamış değilim. Verdiğimiz paralara yazık. Aldığıma pişman oldum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sümeyy,

Yaşamış olduğunuz durumun kontrol edilebilmesi için DM üzerinden paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden, yetkili birimlerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Sizin adiniz üzüldüm a32 suya ve toza dayaniklilik yok ve servise tekrar gidin incelleme yaptirin
Kadır
Active Level 5
Galaxy A
Direkt tüketici hakem heyetine götür. Servis formunu da götür. Tekrar garantiye yollama. Ücret iadesi iste. Hem telefon parasını alırsın. Belki servis ücretini de alırsın.
sümeyy
Beginner Level 2
Galaxy A
Evet tüketici hakem heyetinden başka çaresi kalmadı zaten. Faturanın üzerine almıştım 4450 gibi Bi rakam oldu üstüne alınan servis ücreti ilk 1045 denildi 1 hafta sonra bana sormadan telefonu geri gönderdiler bahaneleri aradık ulaşamadık arayan soran yok aslında. Gelen telefonu Bi daha geri gönderdim bu sefer 1130 TL denildi. Ödedim yaptik diyip gönderdiler ama sonuç hüsran. Kesinlikle Samsung uzak durulması gereken markaymis
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sümeyy,

Yaşamış olduğunuz durumun kontrol edilebilmesi için DM üzerinden paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden, yetkili birimlerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes