cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 vs M31s

(Topic created on: 11-28-2021 06:23 PM)
155 Views
bbilalcoskun
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar herkese iyi günler. Anneme telefon alacağım A32 yi mi yoksa M31s i mi önerirsiniz. 

11 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Galaxy M 31 s
Bu cihazı öneriyorum bunu alın daha kaliteli şimdiden hayırlı olsun
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Ama Exynos işlemci var içinde, neden onu öneriyorsun?
Galaxy A
AYNEN 😂
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Çünkü dolar uçak gibi fiyatı uçuyor ve bu zamanda kolay kolay cihaz alınmaz Berk'i Adamın parası kısıtlıdır bütçesi mecburen önerdim
0 Likes
Galaxy A
Aaaa sen exynos öneriyorsun ama hani berbattı hani hemen eskiyordu noldu gün oldu devran mı döndü ay şuan gülme krizi geçiriyorum biri beni durdursun sjdjdmfkf
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Saçmalama doların fiyatı uçmuş kalkıp da nasıl Snapdragon işlemcili cihaz önerebilirim fiyatları en az 4000 TL ver ki Adamın parası bütçesi bu 2 cihazı almaktan için yetiyor mecburen önerdim Biraz anlayış göster taraf değiştirmedim halen Ben Snapdragon
0 Likes
Galaxy A
Tamam he he sensin dbdjdnff
Galaxy A
Şahsen ikisini de önermem A32 nin fiyatına bi kere A51 daha mantıklı çünkü daha zengin bir cihaz M31s ise One UI Core yüzünden özelikleri kısıtlı ama anneniz için One UI Core un kısıtlamaları sorun olmaz ise M31s derim ama sorun olursa A51 derim direk A32 ye bulaşmayın bence
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Benim önerim A52 den aşağı model alma eğer imkanın varsa en azından temiz ikinci el al ama A52 olsun 2.3 aylık temiz cihaz alabilirsin sorunsuz ama dikkatli olmak lazım tabi cihazı iyi kontrol etmek lazım şarj alıp almadığına arama yapıp yapmadığına kadar ben alıp sattığım için piyasayı iyi biliyorum tehlikesinide