cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 ukt (6ay) !!OKUYUN!!

(Topic created on: 12-06-2021 01:08 AM)
94 Views
A32kullananmstf
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar ben bu telefonu haziran ayının ortalarında satın aldm genel bi artıları eksileri benim yaşadıklarımı anlatacam sizlere 

Önceleikle arkadaşlar cihaz tasarım olarak gercekten iyi ve malzeme kalitesi berbat değil bence ideal bu segmentte kameralar dan başlayalım arkadaşlar yapay zekası mükemmel bi manzara veya bi ağaç mükemmel bi şekilde sahneye uyuyor telefonun makro kamerası da iyi bence geniş acıya gelince bi tık güneş ısıği gerekiyor iyi sonuçlar için diyebilirim şarj olarak beni ben ağır kullanmama rağmen 1.5 gün idere ediyor ben sarja %13 civarınca takıyorum ekran acık kalma süresi 11 saat ile 9saat 30 dk arası gidip geliyor o size ve ekran hz ine bağlı bu arada wifi felan aktif hep konum felan hep aktif ekran olarak arkadaslar süper bi deneyim sunuyor ben genelde videoları 1440p 60 fps izleyen biriyim ciddi anlamda 90 hz süper amoled kendini belli ediyor ve fotoğraflarda da öyle donanım olarak ben şuana kadar her türlü oyunu oynadım ama hiçbir şekilde %20 nin üstünde perf düsüsu yaşamadım her oyunda bu böyleydi max 43 dereceyi gördüm mali g52 mc2 ciddi anlamda iyi ram olarak max 4gb ram yedi bende arka planda pubg insta tiktok açık iken kamera anlamında bi eksiği 1080 30 kare olması bu arada ben şuana kadar a52 redmi 9t a22 ve m31ve p30 lite ile canlı canlı karşılaştirdım sadece a51 ile asşa yukarı aynı diğerlerine sapladım ara menülerde de kasma yok ama wifi açdıkdan sonra bi uyg girerseniz basen kasıyor onu anlamadım bu kadardı teşekkürler 
4 Comments
Galaxy A
Güzel bi deneyim olmuş bilgi verdiğiniz için teşekkürler
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
A32 kullanıyorum memnunum güzel bir kullanım açıklaması olmuş.
umut0990
Active Level 8
Galaxy A
Benim açık ekranım okadar gitmiyor bende 90 da kullanıyorum
umut0990
Active Level 8
Galaxy A
Benim cihazımdamı sıkıntı var