cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 titreşim sorunu

(Topic created on: 03-21-2022 05:50 PM)
1897 Views
mhnek
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba. Bir şey danışmak istiyorum. Bundan 1 ay önce aldığım telefonumda belirli aralıklarla titreşim sorunu yaşıyorum. Gerek klavyedeki titreşim gerekse arama titreşimi kendiliğinden kapanıp geri geliyor neden olur bu acaba biliyor musunuz? 

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim ediniz
mhnek
Active Level 1
Galaxy A
Yorumunuz için teşekkür ederim dediklerinizi yapacağım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil
volkanacv
Active Level 5
Galaxy A
Bendedr vardı aynı sorun ben video çekip servise götürdüm a52 verdiler fakat bundan var ya yazılımsal ciddi sıkıntı var ya donanımsal servise götür yalnız aynı video içinde imeisinide göster telefonun*#06# tuşlayarak gösterebilirsiniz yoksa kabul etmiyorlar...
Solution
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba' öncelikle cihazınızı members üzerinden hata raporu atın düzelmez ise sorununuz / sıfırlayın cihazınızı yazılımsal bir sorun / hala düzelmez ise titreşim motoru arızalı yetkili servis ile iletişime geçmenizi öneririm iyi günler..
mhnek
Active Level 1
Galaxy A
Yorumunuz için teşekkürler
0 Likes
AliORH
Active Level 7
Galaxy A
Öncelikle hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ? Android 10,11,12 ? ona göre sizi yönlendireyim..
mhnek
Active Level 1
Galaxy A
11' i kullanıyorum şuan
0 Likes
AliORH
Active Level 7
Galaxy A
Ayarlardan ses ve titreşim ayarlarına girin,orada titreşim yoğunluğu ve sistem sesi/titreşim kontrolü var oradaki ayarlardan düzeltebilirsin, eğer düzelmez ise ki düzelir sana söyleyeceğim uygulamayı yükle ve kendin bir titreşim modelini kendin ayarlayabilirsin seçenek senin.
Uygulamanın ismi: SOUND ASSİSTANT
Samsung Applestore bulabilirsin.

Bu uygulama Samsung kendi uygulamasıdır ve telefona hem ekstra ses özellik ve seçenekleri sunar hemde titreşim seçenekleri sunar.

Resimde gördüğün uygulama Sound assistant uygulamasının bir resmidir ve orada titreşim modelini kişiselleştir seçeneğinden istediği yapabilirsin.Screenshot_20220321-142109_Sound Assistant.jpg