cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 testler hızla devam android ui 4.1.1 yada android 13 ui 5 olabilir

(Topic created on: 08-23-2022 10:11 AM)
373 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

image

20 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Tüm a32 kullanıcılarına hayırlı olsun dostum emeğine sağlık bilgi için teşekkür ederim mutlu günler olsun 😊
Galaxy A
Rica ederim kardeşim a32 ile bilgi vermekden mutlu oluyorum kardeşim mutlu bir gün geçir sevdiklerinle hayat kısa takmaya gelmez hayat 😂😀👍❤️
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Hayatı takmayanlar yarışması olsa ilk 3e girerdim zati dostum yakisiklilikda 2inci vurdum duymazlikda oda 2 diyelim hakkını yiyenlerin eceli ol yarismasindada kesin birinci olurdum 🤣🤣saka biryana tabi mutlu günler olsun ispartaya kucak dolusu selam resim çekersen Bi ara at nasip olmadı tekrar gitmek ama aklımda herzaman 😊🤗
Galaxy A
Tabiki de atarım kardeşim sen iste yeter ki sen nerde yaşıyorsun bilmiyorum ıspartadan selam ve sevgimle 👍😀😂
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Zonguldakliyim ben zamanında ispartada bulundum gerçekten gerek insanları gerek yerleşim doğası harika fırsatım olmadı tekrar gelmeye ama listemde ekli Allah nasip ederse inşallah diyelim🤗 aleyküm selam olsun bekliyorum o güzel resimleri ozaman 😊 🤗 😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Konu biraz dağılmış gibi oldu kardeşim kusurumuza bakma ne olur resimleri bekliyorum en yakın zamanda hoş sohbetin için teşekkür ettim 🤗😇
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Yakışıklılıkta 1. sin bence 😍😍
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Çok teşekkür ederim yakışıklı birinci sizsiniz herzaman için 🤗🥰😍
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Bu kadar mütevazi olmana gerek yokkk sensin işte birinci 😍🥰