cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 sorunu

(Topic created on: 01-22-2023 11:01 AM)
113 Views
melovemelo
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonum a32 ve sistemsiz birsey yapmadigim halde yeniden baslatildi (yeniden baslatildi dugmesine basmadigin halde)

20 Comments
Solution
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Otomatik optimasyon özelliğinin aktif olup olmadığını kontrol edermisiniz o özellik açıksa telefon gerektiği koşullarda kendini yeniden başlstmaktadırScreenshot_20230122_104520_Device care.jpg
melovemelo
Active Level 1
Galaxy A
O ozellik kapali oldugu halde yeniden basliyorScreenshot_20230122_105430_Device care.jpg
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Ozaman members destek bölümü üzerinden geri bildirimde bulunabilir yada bulunduğunuz konumda size en yakın samsung servis ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu arada bende A32 kullanıcıyım.
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
A32 sorunlu diyorlar buna nediyeceksin acaba A33 ve A32 arasında kaldım valla
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Diyenlerin cihaz kullanmakla ilgili sorunlarıda olabiliyor aylardır kullanıyorum ben daha problem yaşamadım
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
A33 modelinde always yokmuş A32 de olduğunu diyen var ancak A32 nasıl bir cihaz kasma filan varmı şu anda veya oyunlarda iyimi
melovemelo
Active Level 1
Galaxy A
A32 de always ozelligi var,ben 2022 temmuzdan beri kullaniyorum su 1 aydir yeniden baslatma sorunundan baska bir sorunla karsilasmadim
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Evet A33 always özelliği olmadan piyasaya sürüldü A32 de always özelliği ile piyasaya sürüldü
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Performans olarak nasıl kaç Ram ve GB içeriyor