cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 sarj sorunu

(Topic created on: 07-16-2021 06:58 PM)
1434 Views
Members_19ZUL52
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

ayın 9 unda akşam 6 da aldım bir dahaki sabah 9da şarj ve WiFi sorunuyla gittim ama arkadaşlar sadece bağlantıyı yazmışlar halledildi onların ekranında şarjda bir sorun olduğu gözüküyordu oradaki hanımefendi öyle söyledi güncelleme yaptılar aynı kişi bana telefonun şarj ve bağlantı sorunu devam ederse getirin değişim yapabiliriz demişti eve geldim şarjım aynı oranda azaldı 12sinde tekrar götürdüm telefonumu servise alıp bakmaları gerektiğini söylediler verdim akşama haber verdiler düzeldiğine dair 13ünde aldım alırken bir beyefendi sorununuz devam ederse ekran kaydı alın bana getirin dedi ayın 14unde tekrar götürdüm normal gözüküyor bir daha telefonu servise alıp bakalım dediler ve yine aldılar bugün yine aldım telefonu şarjım 15.24de 36ydı 18.19da sıfırlandı ve sadece müzik dinledim WiFi konum Bluetooth kapalıydı ekran parlaklığı sonuna kadar kısıktı servis dışında çözüm merkezi ve yetkili servisle de iletişime geçtim bana aldığınız bayiye götürün gibi şeyler söylemeye devam ettilerHiçbir şekilde yardımcı olunmuyor telefon şarjım 12 saatte bitiyor 5000 Mah diyorlar telefon için internetteki yorumları 2 3 gün gittiğine dair tek yaptıkları telefonunuzda hiçbir sorun yok deyip oyalamak telefonumu bugün servisten aldığımda aynı cihazla yan yana koyup denediklerini söylediler sıfırlanmasını istemediğim için her şeyim olduğu gibiydi oradaki beyefendi 10 saatlik bir video izlediklerini aynı oranda azaldığını söyledi ama arama geçmişimde buna dair hiçbir şey gözükmüyordu hesaplarım olduğu gibi açıktı hesabımdan çıkış yapıp kendi hesaplarına girip izlemiş olsalar benim hesabıma geri dönemezlerdi son çözüm Tüketici Hakem Heyetine gideceğim çözüm merkezi ve yetkili servisler yüz yüze de olsanız telefonla da olsanız hiçbir şekilde yardımcı olmuyor tek yaptıkları zaman kaybettirmek aldığıma pişmanım 4 senelik telefonumun bile şarjı 2 3 gün gidiyordu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_19ZUL52,

Yaşamış olduğunuz durumu yetkili birimlerimiz ile paylaştığımızı, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Galaxy A
Selamın aleyküm

A32 cihazıyla ilgili aynı/farklı konularda çok fazla şikayet var

Öncelikle samsung members üzerinden hata raporu gönderiniz

Hata raporu göndermek için

Samsung members》Yardım alın》Hata raporları kısmından gönderebilirsiniz

Sonrasında ise gelecek güncellemeleri bekleyiniz
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Bu konu ile ilgili sizler için
Topluluğa gönderdiğim
Gönderime baka bilirsiniz
Bu yazdiğım yazımın üzerinde
Hani benim kullanıcı adım yaziyora
Oraya tıklamanız yeterli direk benim
Gönderileri mi göreceksiniz en sonki
Olana bakın
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_19ZUL52,

Yaşamış olduğunuz durumu yetkili birimlerimiz ile paylaştığımızı, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes