cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 güvenlik güncellemesi sonrası aşırı ısınma

(Topic created on: 08-01-2022 12:38 AM)
62 Views
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar cihaz güvenlik güncellemesinden önce max 41 derece olurken oyunda şimdi 44 derece ye kadar çıkıyor 90hz kullanamıyorum açsam herhalde 50 ye çıkar insta tiktok da da aşırı ısınıyor acilen düzeltin bu hatayı 

5 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Ben oyun oynamıyorum normal şartlardada kullanımı engelleyici rahatsız edici biçimde bir ısınma gözlemlemedim
Kandemirr
Active Level 7
Galaxy A
annemde a32 aldı, dedim güncelleme diye ama güncellemis güncellemesen önce bir ısınma yoktu, yaptıktan sonra ısınmaya basladı..
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Evet bende de güncelledikten sonra çıktı
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bu doğru arkadaşlar bende a32 4g modeli kullanıyorum. İlk sürümü 11 di. 12 ye geçtim. Ağırlaşma ve çökmelere meydana geldi. Fabrika ayarlarına sıfırladım. Yine aynı ağırlaştı. Bu sefer cihaz kapalı iken ses açma tuşu ile recovery ekranını açtım. Wipe data factory reset uyguladım. Cihazı yeniden başlattım. Sorun aynı şekilde devam ediyor. Servise verip baştan yazılım atılacağını anladım. Ayarlar>yazılım güncelleme> ekran kapalı iken dosyalar eksik indiğini anladım. Dosya 2 saattir inmedi.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ROCKRİDER340,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım Alın > Hata Raporları > Telefon Sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes