cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 güncelleme sonrası

(Topic created on: 08-18-2022 12:25 AM)
333 Views
cat28
Active Level 1
Options
Galaxy A

güncellemeyi yeni yaptim ve WhatsApp uygulamasında açılır pencere bildirimi kapandı güncelleme yüzünden mi yoksa benden kaynaklı mi anlamadım yardımcı olursanız sevinirim 

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Android 10 ve üzeri cihazlarda WhatsApp açılır bildirimler desteklenmiyor. İsterseniz Ayarlar > Bildirimler > Gelişmiş ayarlar > Yüzen bildirimler bölümünden seçili: Açılır pencere görünümü > Dahil edilen uygulamalar > WhatsApp şeklinde kullanabilirsiniz.

View solution in context

Solution
Handeeeee
Active Level 1
Galaxy A
Bu herkeste böyle sadece sende değil. WhatsAppla alakalı bişey o. Sorun telefonda değil.

View solution in context

13 Comments
cat28
Active Level 1
Galaxy A
burda da Android 9 altı ve eskiler diyor cihaz Android 12 Screenshot_20220818-002855_Samsung Internet.jpg
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
GÜNCELLEMEDENDIR ANDROIT SÜRYMUNUZDE KULLANILAMIYOR DIYOR CÜNKÜ
0 Likes
cat28
Active Level 1
Galaxy A
güncelleme yuzundense herkeste aynı sorunun olması gerekmez mi bu platformda bunla ilgili bi şey göremedim o yüzden benden kaynaklı mi diye sordum
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Benimde guncelleme sonrası telefonum asiri isinmaya basladi. Bazilarinda aynu sorun olmuş. Bazılarında olmamıs
0 Likes
cat28
Active Level 1
Galaxy A
ısınma sorunu bende de var bende ek olarak şarj problemi çıktı hızlı şarj 2 saatte olurken bazen şarja takınca 36 saat yazıyor sizde de böyle bi durum var mı
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Yok sarj sorunum. Yok sukur sadece fazla isiniyor cihaz bu. Yuzden servise. Goturcem
0 Likes
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
Tekrar eski sürüme düşürmek oluyorsa düşürmeye çalış 🤷‍♂️
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Olmuyomus malessf. O kadar pismanim ki. Guncelledigime
alistk03
Active Level 6