cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 güvenlik güncellemesi sonrası

(Topic created on: 08-22-2022 12:43 AM)
108 Views
Msngur
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar nedense parmak izi daha tuhaf çalışmaya başladı mesela telefonumda ilk defa parmak izi sensörü kirli temizleyin uyarısı aldım o uyarı sensör harici arka da olanlarda falan olmuyomuydu bide bu resimdeki şeyi çok **bleep** yapıyor alt tarafı cebime koyuyorum telefonu hani dese yanlış girildi parmak izi 5 deneme hakkınız kaldı falan dese tamam dicem ama yok güvenlik problemi yok şeyinin şeyi falan nası düzeltebilirim botlar kopyala yapıştır yapıp formu kapatırsa iyi olmaz bi müddet bi dursun herkes görsün illa benimle aynı sorunu olan vardır 

Ek 

Bu sorunu arda arda 5 6 defa yaptı o yüzden membersa forum gönderem dedim

image

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Birazdan ahmed yorum yapar kopyala yapıştır yapar 😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cebine koyarken kendi kendine açık oluyordur belki ondan oluyordur
Msngur
Active Level 6
Galaxy A
Yok kanka güncelemeden önce de aynı koyuyodum bu sorunu 5 6 defa yaptı ondan bi sorem dedim zaten
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayarlar->Biyometrik Veriler ve Güvenlik->Parmak İzleri seçeneğine girip buradaki Parmak İzi ile Kilit Açmayı kapatın ve tekrar deneyin. Screenshot_20220822-003321_Settings.jpg
Msngur
Active Level 6
Galaxy A
Hızlı şarj kapalı 85e kadar oluyo adaptör otrhinal kablo orjinalden daha kaliteli
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu birde kapalıyken şarja takın ve ne kadar ısındığını kontrol edin eğer halen aynı şekilde ısınıyorsa batarya sağlığını kontrol edin. Eğer kapalı iken daha az ısınıyorsa arka planda çalışan ve yüklediğiniz uygulamalara dikkat edin.
Msngur
Active Level 6
Galaxy A
Şuan farkettim aşşırı ısınıyo şarjdayken telefonu şarja koyup mutfağa gitmiştim belki 6 7 dakika şimdi elime aldım kaynıyo telefon valla
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Adaptörünüz ile kablonuz orjinal mi? Hızlı Şarj açık mı? Ayrıca koyduğunuz zemin, oda sıcaklığı, telefon şarjda iken arka planda çalışan uygulamalarda ısınmaya sebep olabilir.
Msngur
Active Level 6
Galaxy A
Hızlı şarj kapalı 85e kadar oluyo oda da normal oda sıcaklığında adaptör orjinal kablo orjinalden daha kaliteli