cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 fotoğraf çekerken flaş yanmıyor

(Topic created on: 05-05-2022 09:51 PM)
2068 Views
zodiac0
Active Level 1
Options
Galaxy A

Öncelikle merhaba,  telefon modelim Galaxy A32 uzun süredir kullanıyorum son 1 haftadır bu problemle karşı karşıyayım . Karanlıkta fotoğraf veya video çekerken Flaşım yanmıyor . Normal olarak flaşı açabiliyorum, sıkıntısız çalışıyor ama kamerada çalışmıyor bu telefonun kendi  kamere uygulması dışındaki WhatsApp , Instagram, Snapchat vs. Uygulamalarda da çalışmıyor. 

Bu problem hakkında bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Flaş yüksek çözünürlüklü mp de aktif olmayabilir çözünürlüğü düşürüp 3:4 (12 mp ) ve 16:9 formatında çekerseniz flaş çalışacaktır

Eğer çalışmıyor ise durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Flaşlı fotoğraf özelliğini cihaz desteklemiyor olabilir bu konu hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanızı öneriyorum. 444 77 11
zodiac0
Active Level 1
Galaxy A
Dostum önceden kullanıyordum. Flaşla fotoğraf ve video çektim. Galaxy A32 yeni bir cihaz.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Flaş yüksek çözünürlüklü mp de aktif olmayabilir çözünürlüğü düşürüp 3:4 (12 mp ) ve 16:9 formatında çekerseniz flaş çalışacaktır

Eğer çalışmıyor ise durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8
zodiac0
Active Level 1
Galaxy A
Denedim geldim olmadı. Denerken de şunu **bleep** ettim tüm çözünürlüklerde flaş imgesi yanık olarak aktif olarak gözüküyor. Yani orda 3 ikon var biri kapalı biri otomatik diğeri ise sürekli açık ve bende sürekli açıkta olmasına rağmen çalışmıyor.(otomatiği de denedim)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Hımm istersen kamera verisini sil bir dene kardeşim Eğer yine çalışmaz ise servise vermenizi öneririm cihazı