cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 ekran suresi

(Topic created on: 12-09-2023 11:50 PM)
293 Views
gazman
Active Level 3
Options
Galaxy A
3 yillik cihaz nerdeyse batarya degistirsek sure ne kadar artar acaba yuzde 25 kaldi batarya bu sure kullaniminda
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gazman,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
38 Comments
gece28
Active Level 6
Galaxy A
1 yıl daha idare eder aslında 3 yıllık cihaza kötü değil çünkü lityum piller ömürleri 3 ila 4 yıldır 5 inci yılda işlemciye zarar vermeye başlar anakart gibi kendi kendine kapanıp açılmaya başlar orhinal batarya Vietnam bulursanız taktirin yoksa Çin malına devam ben bulursam Vietnam takılması tarafındayım bilirsiniz ki kore ve Vietnam dir samsung bataryaları ezilinden belli böyledir
Galaxy A
Peki li po
gece28
Active Level 6
Galaxy A
Harika lithum polmier den daha kaliteli ve lithum liondan daha kalitelidir li po daha az yanma orani dusuk ve çevrim sayısı iyidir
Galaxy A
A12 nachoda li po varmış doğru mu GSM arenada öyle geçiyorda
gece28
Active Level 6
Galaxy A
O konuda tam bilgim yok yeni A12 pek bilmiyorum eğer öyle ise pil kalitesi mah değeri 5 mli amper ise iyi ama kalite olarak Li po ise alınız ama ben A12 hakkında bilgim olmadığı için bilemem teknik servis tanıdık varsa ordan öğrenin li po
Galaxy A
Ben kullanıyorum zaten 2 yıl olacak batarya mükemmel hala 85 sarz yetiyor zaten
gece28
Active Level 6
Galaxy A
Doğru tespit pil olarak şanslısınız çünkü en çok yanıcı pil lithium polmier dir sonra lithum lion gelir sonrada li po gelir ve kalite olarak iyidir güzel seçim güle güle kullanin
Galaxy A
Li po zaten li polimer değil mi kısaltması
gece28
Active Level 6
Galaxy A
Olabilir ama iki secenek var life po4 piller var bunuda kısaltılmış hali ben yanıcı ve patlayıcı açısından soyledim