cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 'den twittera erişemiyorum

(Topic created on: 09-16-2022 01:55 PM)
95 Views
NursimaErdogan
Active Level 3
Options
Galaxy A

Benim birden fazla Twitter hesabım var ve hepsine cihazımdan girmeye çalıştığımda hata alıyorum Normalde hata almıyordum ama Son bir haftadır şu anda Twitter'a erişilememektedir hatası alıyorum uygulamayı silip yüklememe rağmen düzelmedi bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

image

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Google Play Store uygulaması üzerinden Twitter uygulaması geliştiricilerine geri bildirim göndereyim uygulama kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum
Galaxy A
geri bildirim gönderdim ama geri dönmediler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galaxy A32 lerde bu aralar sorun var son güncelleme den sonra.
0 Likes
Galaxy A
evet onu ben de **bleep** ettim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen bende f a r k ettim son güncellemeden sonra oldu.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Google Chrome ile Twitter a gel kullanıcı adını ve şifreni yaz mobilmi yoksa uygulama ile giriş yapılsın diye soracak sende uygulama ile giriş yapmayı seçicen.
0 Likes
Galaxy A
Google Chrome üzerinden Twitter yazıp, kullanıcı adını ve şifrenizi girip ekranın altında mobil mi yoksa uygulama üzerinden mi diye soracak uygulama diyerek giriş yapın açılacaktır
Galaxy A
öyle de hata aldım.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba NursimaErdogan,

Uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes