cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 bixby yok

(Topic created on: 05-21-2022 01:15 AM)
265 Views
stsgsgsejds
Active Level 3
Options
Galaxy A

A32 ye bixbyi kullanmak istedim ve indirdim ama cihazınız desteklemiyor dedi bixby i kullanmak istiyorum nasıl yüklerim bilmiyorum mutlaka bir yolu olmalı indirmeyi bilen biri varsa bana yardım edebilirmi.

9 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef donanimsal oldugu icin hic bir sekilde yuklenmez apk indirseniz bile telefon acmayacaktir
0 Likes
Galaxy A
Donanımsal değil yazılım kodları ile kısıtlanmış
0 Likes
stsgsgsejds
Active Level 3
Galaxy A
İyi geceler ama destekleyen cihazlardan tek farkı bir buton değilmi donanımsal olarak neredeyse hiç farkları yok bence çok saçma
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Knk yazılım kısıtlaması istese verir Samsung ama bu saatten sonra muhtemelen gelmez vereceklerse baştan veriyorlar genelde, mesela A33 de var diye biliyorum 😐
0 Likes
stsgsgsejds
Active Level 3
Galaxy A
Knk samsung u ben sırf bixby var diye almıştım bu telefon yerine xiaomide daha ucuza daha iyi telefonlar satıyorlardı samsungun yaptığı şey kullanıcılarını mağdur etmekten başka Bir şey değil
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Valla ne desen haklısın A52 serisinde falan var diye biliyorum A32 tam üvey evlat muamelesi görüyor maalesef 😔😐😑
0 Likes
stsgsgsejds
Active Level 3
Galaxy A
Vallahi ya alırkende haberim yoktu keşke bilseydim vakit ayırdığınız için teşekkür ederim samsung a a32 4g de bixby çalışmıyor diye hata raporu gönderirseniz sevinirim belki görürler ve getirirler bixbyi
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Daha önce benzer konu açılmıştı bakmanı öneririm

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/A32-bixby-yok-nasıl-yüklerim/td-p/11480313
0 Likes
selamicnr
Active Level 4
Galaxy A
Bix ne işe yarıyor
0 Likes