cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 batarya performansı

(Topic created on: 10-24-2021 07:24 PM)
118 Views
bymer81
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonum 3 aylık. Tam dolumda süre olarak 1g 1s kullanılabileceğini gösteriyor bu normal mi?

Daha önce redmi note 8 kullanıyordum 2 güne yakındı başlarda aynı kullanımda 20 ay sonra şu an kullandığım cihaz gibi gidiyordu şarjım. 5000 mah bataryada bu olmaması lazım.Diğer telefon 4000mah' di. Sorun telefonda mı acaba?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bymer81,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, bu kullanım süresi tahmini bir süre içerir gerçek bilgi vermez yani . Endişelenecek bir sorun yoktur .
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bymer81,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes