cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 Telefon

(Topic created on: 01-14-2023 01:20 PM)
125 Views
Burakaydn013
Active Level 1
Options
Galaxy A

Android 13e güncelledim.

Güncelleme yaptıktan sonra uygulamalara girince başta 2-3 saniye takılıyor sonra geçiyor
9 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Merhaba,

Büyük güncellemelerden sonra cihazın sıfırlanması tavsiye edilir.

Yedek almak için Samsung Cloud veya Smart Switch kullanabilirsiniz.
Burakaydn013
Active Level 1
Galaxy A
Teşeklürler
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Rica ederim. 😊
Burakaydn013
Active Level 1
Galaxy A
Sıfırladım ama düzelmedi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Burakaydn013
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler denicem
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Önemli değil.
Galaxy A
Fabrika ayarlarına sıfırlayın düzelmezse hard format atın,birçok kişi bu şekilde sorunlarını çözmüş.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Burakaydn013,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​