cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 PARMAK İZİ

(Topic created on: 04-19-2023 06:23 PM)
170 Views
ENES_65zz
Active Level 5
Options
Galaxy A
A32 CİHAZIMDA PARMAK İZİ İLE KİLİT AÇARKEN ANİMOSYONU ÇOK YAVAŞ KASIYOR SİZDE DE ÖYLEMİ

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ENES_65zz,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
kaanAkkurt
Active Level 7
Galaxy A
Ben de Always on display de kasarak beliriyor simge extra kilit açarken o dalgalanma efektini kapattım o da kasıyor bayağı
ENES_65zz
Active Level 5
Galaxy A
Bende geliştirici seçeneklerinden tüm animasyonları kapadım düzeldi
kaanAkkurt
Active Level 7
Galaxy A
Kapatınca onu zevki kalmıyor kullanırken benim için
sheeeeeeee
Active Level 1
Galaxy A
Bende de donma oluyor
0 Likes
canmnj
Active Level 6
Galaxy A
A32 telefonun işlemcisi berbat o yüzden normal bunlar
0 Likes
ENES_65zz
Active Level 5
Galaxy A
Sadece parmak izi kullanırken Animasyonu kasıyor bende normal olarak şuana dek hiç kasma olmadı
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ENES_65zz,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes