cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 KILIF ÖNERİSİ

(Topic created on: 06-30-2022 10:15 PM)
42 Views
Swaaa
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba A32 Beyaz renk sahibiyim.Aylar önce 4 ayı geçmiştir belkide siyah kılıf almıştım.Fakat alırken dikkat etmedim kılıf elden yağ dökmüş gibi kayıyıordu hatta bu yüzden 1 haftada 3 defa telefonumu düşürdüm.Daha sonra fazla beklemeden gidip saydam kılıf aldım.Şuanda sarardı ve telefon beyaz olduğu için en ufak toz veya lekede hemen belli oluyor ve kötü duruyor.Tekrar siyah düz ve ince kılıf arıyorum.Internet üzerinden alıpda memnun kaldığınız klıflari benimle paylaşirmısınız?Kaymaması çok önemli ve ince olmasi(jak girmiyor kalın kılıflara).Görseldeki ürün gibi kamera korumalı olursa benim için çok daha iyi olur.

image

18 Comments
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Benim dediğim modellere bak link atamıyorum ince kibar şık leke olmuyor her rengi var
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Kenarları ve kamera koruması mavi gerisi mad beyaz çok ince ve kibar 20tl ye aldım 100tl likten güzel eldende kaymiyor sabun gibi
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
nerden aldin hocam ben de bakam 😊
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Kızılay dan aldım ustam çok memnunum bitanede a72 ye alacam aynı model içi kadife olanlar biraz kaba
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Sürgülü değil çok sade sadece kenarları ve kamera koruması renkli mavi siyah sarı kırmızı her renk var rasgele aldım bende ama çok şık oldu
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Netdede var 20-30 TL
Swaaa
Active Level 6
Galaxy A
Saolun
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Kamera korumalı daha güzel olur bide siyah çok leke bırakıyor