cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 KILIF ÖNERİSİ

(Topic created on: 06-30-2022 10:10 PM)
118 Views
Swaaa
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba A32 Beyaz renk sahibiyim.Aylar önce 4 ayı geçmiştir belkide siyah kılıf almıştım.Fakat alırken dikkat etmedim kılıf elden yağ dökmüş gibi kayıyıordu hatta bu yüzden 1 haftada 3 defa telefonumu düşürdüm.Daha sonra fazla beklemeden gidip saydam kılıf aldım.Şuanda sarardı ve telefon beyaz olduğu için en ufak toz veya lekede hemen belli oluyor ve kötü duruyor.Tekrar siyah düz ve ince kılıf arıyorum.Internet üzerinden alıpda memnun kaldığınız klıflari benimle paylaşirmısınız?Kaymaması çok önemli ve ince olmasi(jak girmiyor kalın kılıflara).Görseldeki ürün gibi kamera korumalı olursa benim için çok daha iyi olur.

image

18 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Spigen öneririm
Swaaa
Active Level 6
Galaxy A
Linkler için saolun ama aradığim tarzda kılıf bu linklerde yok.
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Bence siyah iyi olmuyor çok leke bırakıyor kenar ve kamera kısmı renkli arkası buzlu gibi olanlar var çok kibar ve şık
Swaaa
Active Level 6
Galaxy A
Aklımda siyah var evdeki de güzel duruyor elde de çok kayıyor telefon düsüyor o yüzden takmıyorum.Saydam kılıflarda flashla fotoğraf cekerken parlama yapıyot.
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Sen bilin dışardan ara model çok aksesuar cilarda
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Ben S20Fe'ye aldım memnun kaldım A32 için de var aynı malzeme kalitesi içi kadife dışı yumuşak parmak izi tutmuyor.Kamerayı da kapatıyor zarar vermiyor.Fotoğraf atıyorum.Hepsiburada aramaya Case4U A32 yazarsanız çıkıyor. Değişik renkleri var yeşil olandan S20Fe için aldım. Şu siyah olan da güzel ama kullanmadım.

Kullandığınız saydam kılıf karbonatla falan beyazlıyor.
Screenshot_20220630-220518_Hepsiburada.jpgScreenshot_20220630-220540_Hepsiburada.jpg
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Bunun bi tık degisigi var bende aldım S20 fe ye yumuşak bunlar hafif sert
Besiktask
Active Level 7
Galaxy A
Yeşil içi kadife olanda var
Swaaa
Active Level 6
Galaxy A
Aynısı şuan evde var çok kalın ve jak girmiyor çok sıkıntı benim için jak girmemesi.