iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A32 HATA

(Konunun oluşturulma tarihi: 11-21-2021 04:32 PM)
Furkinn
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba a32 tlf da güncelleme ekrabinda hata alıyorum ekstradan tlf sıfırlayıncada hata veriyor kendini geri yüklüyor yardim edin

image

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Furkinn,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
9 Yorum
ahmet_turğut
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayıp yardım alın
444 77 11
44xHAMZAx02
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba,

Ayarlar > Telefon Hakkında > Durum bilgisi > Telefon durumu yerine bakın.

Eğer burada Resmi yazıyor ise sorun yok. Ancak Özel ve ya başka birşey yazıyor ise yazılımınıza müdahale edilmiştir.

Smart Switch ile güncellemeyi deneyebilirsiniz.
Recovery menüsünden de sıfırlayabilirsiniz ancak Google hesabı şifrenizi soracaktır kurulumda bu yüzden unutmadığınıza emin olun.

Cihazınızı servise vermeniz en iyisi olacaktır.
0 Övgü Puanı
Furkinn
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Resmi yaziyor
0 Övgü Puanı
44xHAMZAx02
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
O zaman yetkili servise başvurun. Smart switch üzerinden de olmuyorsa
0 Övgü Puanı
Furkinn
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Onu hiç denemedim nasıl PC ye mi bagliyoz
0 Övgü Puanı
44xHAMZAx02
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Youtube a "Smart Switch Üzerinden telefonu güncelleme" yazarsanız ilgili video çıkacaktır. Deneyin.
0 Övgü Puanı
Furkinn
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Recovy de hata veriyo power of veya robot system diyor ondan sonra açılışta tekrar atıyor tekrar rebot system diyip sıfırlamadan aciyor
0 Övgü Puanı
Furkinn
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Yazılımda hata var
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Furkinn,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı