iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A32 Güncelleme den sonra kasıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-10-2022 09:16 AM)
3G3M3NK4Y4
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Şu son yazılım güncellemesini bugün güncelledim. Ve telefon sosyal medya uygulamalarında özellikle youtube da fazla kasmaya başladı. Herkeste olan bir durum mu? Çünkü baya fazla kasıyor
5 Yorum
Cosmosium
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
Telefonu sifırlarsanız bu durum cözülebilir.
0 Övgü Puanı
A32_9
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Evet telefonum A32 ve güncellemeden sonra şunu **bleep** ettim.
Telefonu sıfırla bence bir **bleep** göreceksin
0 Övgü Puanı
SerhatErgün
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Benimki kasmıyor
0 Övgü Puanı
akinbartan
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Bende kasma yapiyor. Düzelmedi. Yakin zamanlarda iki guncelleme geldi. Ilki çok iyiydi. Sonra gelen telefonda kasma yapti
0 Övgü Puanı
Çözüm
Çoruh
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba 3G3M3NK4Y4,

 

Telefonunuzda yaşanan donma sorunu ile ilgili, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

• Cihazınızı, güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız, güç tasarrufu modunu pasif hale getirerek kontrol ediniz. Cihaz güç tasarrufu modundayken, daha az pil tüketmek adına, tam performans sağlamayabilir. Bu durum, cihazda donmaya/kasmaya neden olabilir. Bildirim panelinden "Güç Tasarrufu" modunu pasif hale getirebilir ya da "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Güç Tasarrufu" seçeneğini kapalı konuma getirebilirsiniz.

• Ayarlar > Cihaz Bakımı bölümünden, belirli aralıklarla sistem optimizasyonlarını yapınız.

• Cihazınızı günde bir defa yeniden başlatarak kontrol etmenizi rica ederiz.

• Herhangi bir uygulama yükledikten sonra, cihazınızda donmalar başladı ise son yüklediğiniz uygulamaları kaldırarak kontrol etmenizi rica ederiz. İndirilen bazı 3. parti uygulamalar, cihazınızda donmalara neden olabilir. İşlem için "Ayarlar > Uygulamalar" bölümünden, silmek istediğiniz uygulama içerisine giriş sağlayarak "Kaldır" bölümüne dokunduğunuzda, uygulama cihazdan kaldırılacaktır.

• Cihazda, SD kart kullanıyorsanız, SD kart kaynaklı bir durum da meydana gelmiş olabilir. SD kartınızın okuma ve yazma hızı, cihaz ile uyum sağlamadığında, cihazda donmalar meydana gelebilir. Bu nedenle, cihazınızdan SD kartınızı çıkartarak kontrol etmenizi rica ederiz.

 

Yukarıda paylaşmış olduğum adımları uygulamanıza rağmen, uygulamalarda ya da menü geçişlerinde donmalar devam ederse, Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Yavaş Cihaz" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

 

Teşekkürler.
MOD