cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 Android 13 Sorunu

(Topic created on: 12-13-2022 04:20 PM)
546 Views
EmirA32
Active Level 4
Options
Galaxy A

Selamlar,

Dün saat akşam 8 civarı A32 4G telegonumu Android 13'e yükselttim herhangi bir sıkıntı yok fakat sadece bir oyunu açmıyor oyuna giriyorum yükleme ekranındayken atıyor oyunla alakalı bir sıkıntı da yok Andr. 13'ten önce sorunsuz açılıyordu. Telefonu yeniden başlattım oyunu silip yükledim ama düzelmedi. Belki Apk olduğu için açılmıyordur dedim ama başka bir Apk oyunuma girmeyi denedim ve sorunsuz bir şekilde açılıyor . Nedeni nedir ? Şimdiden teşekkür ederim :)

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Henüz oyun android 13 e uygun değildir örneğin Gta San andreas ta bir ara uygun değildi sonradan düzeldi

Yeni güncellemesini beklemeni öneririm

View solution in context

Solution
IBarış
Active Level 7
Galaxy A
Oyun daha Android 13 için optimize edilmemiş olabilir. Yapabileceğiniz tek şey yeni güncelleme beklemek, zaten yapabileceklerinizi yapmışsınız.

View solution in context

12 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Henüz oyun android 13 e uygun değildir örneğin Gta San andreas ta bir ara uygun değildi sonradan düzeldi

Yeni güncellemesini beklemeni öneririm
EmirA32
Active Level 4
Galaxy A
Aleyküm selam,

Yanıtın için teşekkür ederim. Peki sonraki güncelleme tahmini ne zaman gelir ve bu sorunu düzeltmenin başka yolu yok mu ?
Benim bahsettiğim oyun Minecraft'tı bu arada.
IBarış
Active Level 7
Galaxy A
Oyuna ait son güncelleme 23 Kasımda yayınlanmış, tahminime göre bu ay içerisinde bir güncelleme daha alır.Screenshot_20221213-162814_Google Play Store.png
EmirA32
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim beklicez başka yapcak şey yok :(
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
APK mi yoksa Play Store'dan mı indirildi?
EmirA32
Active Level 4
Galaxy A
Apk olarak indirdim .
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman uygulamaya güncelleme gelemeyeceği için uyumlu bir sürümü indirmeniz gerekir.
EmirA32
Active Level 4
Galaxy A
Anladım teşekkür ederim umarım işe yarar :)
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Oyuna ne zman güncelleme gelirse o zaman uyumlu olabilir kardeşim cihaz yazılımı ile sorun yoktur muhtemelen