cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 Android 12

(Topic created on: 01-25-2022 06:21 PM)
1064 Views
Furkinn
Active Level 6
Options
Galaxy A

Android 12 ne zaman gelir ayrıca oyunlarda fps düşüşü çok neden

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A

Yazılım güncelleme süreleri için güncelmiyiz.com sitesinden bakabilirsin, resmi site olduğundan en doğru bilgi oradan paylaşılır. Şu an bilgi yok ama o siteden kontrol sağlayabilirsin. Fps sorunu için hata raporu gönder kontrol edilsin.

View solution in context

0 Likes
11 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Samsung Galaxy a 32
Benim tahminim 2022 yılı mayıs ayı içerisinde Android 12 Yazılım güncellemesini alır diye düşünüyorum Bu arada cihazınızın son büyük sürüm yükselten yazılım güncellemesi Android 13 yazılım güncellemesi olacaktır cihazınızın güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret edin Zaman geçtikçe liste güncelleniyor ve yeni cihaz modelleri ekleniyor takipte kalmanızı öneriyorum
http://www.guncelmiyiz.com/
Furkinn
Active Level 6
Galaxy A
Neden Android 14 yok 3 yıl deyilmiydi
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Bilmiyorum belki ben yanlış biliyorum dur inşallah alır Android 14 Yazılım güncellemesini
Galaxy A
Cihazınız 3 yıl güncelleme politikasında evet Android 14 alacaktır cihaz fps sorunu işlemci ile alakalı Bi durum tam acıklayamam
parlaklapina
Active Level 5
Galaxy A
Ramazan Hocam,

A32 model cihaz ile ilgili 3 yıl İşletim sistemi güncelleme politikasının, kaynağını iletebilir misiniz? Böyle bir bilgi, duyuru hatırlamıyorum.
Galaxy A
Evet var Bi yerden görmüştüm
Söyle yazıyodu A serisinde çıkacak cihazlar diye A71 vardı en son sonra A72 ,A52 ,A32 çıktı yani dahil biraz da zaman belirleyecek durumu teşekkürler
parlaklapina
Active Level 5
Galaxy A
Görmen de yeterli bir kaynak eyvallah kardeşim :) A5x ve A7x cihazlar için bir çok kaynak atabilirim. Lakin A3x serisi için tereddüt içindeyim. Samsung işletim sistemi güncelleme politikaları enine boyuna tartışılır, doğrudur yanlıştır fakat ben son tahlil de somut kaynaklara bakıyorum ve umut verici paylaşımlar yapılmasına karşıyım. İnşallah ben yanılıyorumdur. Kolaylıklar diliyorum.
Galaxy A
Teşekkürler ama yinede ben öyle düşünüyorum
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
A32, şu an 3 ana güncelleme listesinde yok ama yakında eklenir umarım.