cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A32 4K YOK

(Topic created on: 07-12-2022 01:57 PM)
93 Views
FanGalaxy
Active Level 9
Options
Galaxy A

Arkadaşlar  one ui bir cihaz bence en az 4k çekmelidir iphone 6s bile 4k var işlemci destekliyor

TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Cihazı tasarlayıp öyle ürün üreten anlamadın galiba samsung fan😅
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung fanı olmak değil mevzu, knk Samsung'un hatası işlemci seçimi, A32 ye niye böyle saçma sapan bir şey koydular anlamıyorum, A22 de aynı işlemci var, ve A22 de OIS de var, A32 niye çıktı o zaman, çok boş şeyler yapıyor Samsung
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Benim merak ettiğim iPhone 6s 4K diye çekiyor da a32 video çekmiyor 4K iPhone 6s'te o zaman amiral gemisi
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
A32 amiral gemisi değil ama.
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Ama orta sevgiment bir cihaz yani çekmesi gerek 7 yıllık cihaz olmasına rağmen 4K çekiyor
Galaxy A
7 yıllık olmasına rağmen çekiyor tabiki kendi ağzınla söylüyorsun çünkü A32 orta segment. iPhone 6s Apple'ın 2015 amiral gemisi modeli.
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Tamam merak ettiğim şu Ama geçen yıl çıkmış yani 4K video çekmesini bekliyoruz
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Arkadaşım, anlamıyor musun G80 4K ÇEKEMİYOR DESTEKLEMİYOR İŞLEMCİ YAZILIMSAL DEĞİL BU ÖZELLİK
yusuuff
Active Level 8
Galaxy A
😅😅 Ömer doğru söylüyor kanka iPhone 6s işlemcisi hala çok güçlü ona bakarsan 7 yıllık cihaz pubg 30 fps hd veriyor ama a32 daha 1 senelik cihaz 45 fps veriyor oda akışına hd de 30 a düşüyordur yani bu biraz işlemci gudu ile alakalı
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Bu arada iPhone 6s a32'den çok güzel video çekiyor ve kamerası harika karşılaştırdım