cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 4G Wifi İnternet dalgalanma sorunu

(Topic created on: 03-27-2023 01:40 AM)
218 Views
Cembeeaaa
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar😊Şimdi ,telefon yeni.Fakat modeme bağlandığım zaman ,özellikle salonda oturduğum zaman bir dalgalanma oluyor ,zayıflıyor güçlenip geliyor sonra yine falan filan ..Modem yatak odamda,oradayken hiç sıkıntı yok ,ama salondayken can sıkıyor .Gsm bağlantısı da sorun değil .Dns değiltirdim vs vs,yok yine sıkıntı .Önceki telefonum GM 20 idi onda gayet iyiydi .Böyle bir sorun yaşayan var mı arkadaşlar ?Wifi provision zımbırtısı da güncellendi denedim.Sildim sonra yine aynı.Bir **bleep** yok..Yardım edebilirseniz sevinirim ,şimdiden teşekkür ederim 🤗

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​
0 Likes