cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 şarj süresi sorunu !!!!!!!!

(Topic created on: 10-02-2022 11:34 PM)
61 Views
FormulaTie46758
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba 1 haftadır şarj süresi sorunu yaşıyorum 

Telefonu şarj a takınca 25 saat 30 saat bazen 3 bazen 8 saat gösteriyor adaptör de bir sıkıntı vardır diye başka bir adaptör ile denedim birşey değişmedi bu sorun telefonla ilgilimi yoksa şarj kablosu yada adaptörü ile ilgilimi eğer şarj kablosu ve adaptör deyse orijinalleri nereden bulabilirim. Telefonla ilgiliyse garanti geçerlimi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

image

25 Comments
Galaxy A
Benim 1 saat in altındaydı
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İyiymiş inşallah düzelir kardeşim
Galaxy A
İnşallah düzelir düzelmez ise tek çözüm garanti ye gotürcem
kabdanbeyyy
Active Level 5
Galaxy A
Böyle bir sorunu bende yaşamıştım A32 kullanıyorum 1 yıl oldu. Benim kullandığım şarj adaptörü ve şarj kablosu orijinal değildi dediğiniz gibi tahmini şarj süresini 25 saat olarak gösteriyordu. Orijinal şarj adaptörü ve kablosu ile kullanınca sorunum ortadan kalktı. Değiştirmenizi öneririm.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung Türkiye'ye e-posta gönderin, sorunu çözmenize veya en kolay şeyi sıfırlamanıza yardımcı olacaklar, Allah'ın izniyle, sorununuz çözülecek
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Farklı bir şarj aleti ve adaptör ile denediğiniz zaman sorun devam ediyorsa, cihazı yedekleyip sıfırlayarak tekrar kontrol edin. Sorun yine devam ederse Samsung üyelerinden tanılama da kablo ile şarj kontrollünü yapın. Donanımsal sorun yoksa hata raporu gönderebilirsiniz. Gerekli görülürse yetkili servise yönlendirme yapılabilir. Hata raporu için: Samsung Members > Destek > Hata raporları.