cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 şarj süresi sorunu !!!!!!!!

(Topic created on: 10-02-2022 11:28 PM)
64 Views
FormulaTie46758
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba 1 haftadır şarj süresi sorunu yaşıyorum 

Telefonu şarj a takınca 25 saat 30 saat bazen 3 bazen 8 saat gösteriyor adaptör de bir sıkıntı vardır diye başka bir adaptör ile denedim birşey değişmedi bu sorun telefonla ilgilimi yoksa şarj kablosu yada adaptörü ile ilgilimi eğer şarj kablosu ve adaptör deyse orijinalleri nereden bulabilirim. Telefonla ilgiliyse garanti geçerlimi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

image

MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Elinde hangi cihaz var senin a51 o zaman fazla boş konuşma a32 den yana bir şikayetim yok mesela benim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben kötü birşey demedim zaten sadece a32 sorunlu dedim a52 a52s kullanan arkadaşlar da şikayetçi sen niye her şeyi karışıyorsun üzerine alınma kardeşim
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Üzerime alındığından değil zaten a32 nin hiçbir sorunu yok cihaz şans işidir elinde cihaz varmi diye sordum zaten biliyorum ki yok forumlarda okuyarak mi geldin bu kanıya neymiş cihaz sorunlu git işine a52 kasa olarak sorunlu evet başka bir sorunu yok a52s hakkında da bazı kullanıcılar sorununu dile getiriyor yada a32 için de geçerli ama bu 3 cihazın sorunlu olduğunu nerden çıkardın ona kalırsa a33 de sorunlu cihaz daha yeni birsuru sorunu çıkıyor varmi böyle bisey sorunu olmayan kullanıcı adına da konuşuyorsunuz benim cihaz sorunlu diyeceksiniz tüm cihazları değil anladın mı
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Okuyarak gelmedim ayrıca ben kimsenin cihazı kötülemiyorum kullanıcılar şikayetçi olduğu için bende gördüklerimi söylüyorum evet sorunlar çıkabiliyor normal ama sonra düzeliyor ben sadece şarj süresi alakalı demiştim o yüzden sorunlu demiştim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben A32'yim ve %20'den %100'e şarj olmak yaklaşık 2 saat sürüyor

Telefonu sıfırladınız mı, sorun çözülebilir mi?
Galaxy A
Sıfırlamadım belki sorun adaptördedir diye
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben üşeniyorum ya sıfırlamaktan kasma yok donma yok ama android 12 kasıyor o da çok kötü iyiki de android 11 i düşürdüm
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Şarj cihazı veya adaptör telefonla birlikte orijinal mi?
Galaxy A
Evet hepsi orijinal
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Normal kaç saat dakika doluyor