cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A31

(Topic created on: 08-25-2021 03:39 PM)
215 Views
B12345Ü
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Merhaba telefonum a31 tam şarj kullanım süresi 2 gün 2 saatti ama şimdi 1 gün 17 saat membersten kontrol ettim donanımsal bir sorun gözükmüyor müyor hata raporufa gönderdim ne yapmalıyım lütfen yardım edin. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
izuna
Active Level 8
Galaxy A
O değer tahmini bir değer günlük kullanımla alakalı ne kadar fazla kullanırsanız o değer o kadar düşer ne kadar az kullanırsanız o değer artar korkmanıza gerek yok yani

View solution in context

Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy A
Selam.👋🏻

Bu verilen süre tahmini bir süredir. Kullanım şeklinize göre değişebilir.

GyZ3N

:)

View solution in context

5 Comments
Solution
izuna
Active Level 8
Galaxy A
O değer tahmini bir değer günlük kullanımla alakalı ne kadar fazla kullanırsanız o değer o kadar düşer ne kadar az kullanırsanız o değer artar korkmanıza gerek yok yani
B12345Ü
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkürler
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
rica ederim
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben Ahmet
Cihazınızın şarjının gitme şekli Şunlara bağlıdır sizin kullanım koşullarını za bağlılık gösterebilir oyun oynarsanız şarjınız Biraz hızlı gidebilir video izlerseniz Biraz daha yavaş gidebilir sosyal medya gibi yerlerde dolaşır sanız şarjınız yavaş gidecektir şarjın uzun bitme hızı sizlere bağlıdır kullanım koşullarımızı bağlıdır Ayrıca 1 günden fazla cihazınızda yanıyormuş Bence maşallah Bu gayet iyi ve bana normal geldi bu işlemler ile sorununuzun çözüldüğünü umuyorum İyi günler
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy A
Selam.👋🏻

Bu verilen süre tahmini bir süredir. Kullanım şeklinize göre değişebilir.

GyZ3N

:)