cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A31

(Topic created on: 04-23-2021 10:47 AM)
300 Views
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar düneyden beri ne galaxy store açılıyor nede galaxy themes açılıyor galaxy store günecelleme gelse yapamıyorum veriyi sildim düzelmedi güncellemelerini kaldırdım düzelmedi benim cihazım 2. Defa servisten gelince şebeke dokomatik ekran arızası şarj sorunu ve şimdide galaxy store sorunu başladı bana samsung yardım etmiyor.

Aşagıdada fotoğraflarını paylaşıyorum 

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TeamStar3648

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Samsungtan Uzaktan bağlantı talep edin
xloover
Active Level 7
Galaxy A
Galaxy store'da bulunan uygulamaların fazlası Google Play Store üzerinde mevcuttur.Yani ben olsam güncellemeleri kontrol ederdim
ilhanagent
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba, uygulamaya girince bir bildirim çıkıyor (ilk girdiğinizde) "Bu uygulama mobil veri kullanarak internetr erişmek istiyor". Bu diyalogta hayıra bastıysanız uygulamayı mobil veri ile kullanamazsınız. Uygulama verilerini sıfırlayın yeniden giriş yapın.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bende de aynı sorun dün oldu verilerini sildim tekrara denedim düzeldi birde kardeşim wi-fi ile giriniz verisini sildikten sonra bende sorun düzelmişti
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Galaxy A
Yaptım düzelmedi
Galaxy A

Wifi üzerinden galaxy themes üzerindeki guvar kağıdı , ikon veya AOD hiçbir şekilde görünmüyor lakin mobil ağ'a geçince sorun düzeliyor.İnternetle ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünki herşey normal görünüyor.ayni sorun galaxy store'da da mevcut.

Galaxy A
Bu ekran görüntüleri

Screenshot_20210423-150328_Galaxy Store.jpg

Screenshot_20210423-150051_Galaxy Themes.jpg

Screenshot_20210423-150353_Galaxy Themes.jpg

Screenshot_20210423-150412_Galaxy Store.jpg

AYYILDIZ_36
Active Level 8
Galaxy A
Arkadaşlar şimdide game  launcher uygulamasıda açılmıyor telefona ne oluyor samsung cevap verin.
Durum Bu

image

seansn
Active Level 1
Galaxy A
Bence sen o telefonu servise götürüp içindeki işlemciyi değiştirsinler