cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A31

(Topic created on: 02-26-2021 11:51 AM)
158 Views
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Options
Galaxy A

Sayın samsung yetkilileri benim cihazımda şimdide dokomatik ekran sorunu başladı cihazı akşam bırakıyorum Sabah kalkınca dokomatik ekran çalışmıyor cihaz ilk 6 ay içinde 8 arıza vermesi normalmi cihazı 2 defa servise gönderdim yardımcı olmadılar üstelik telefon servisten gelince dokomatik ekran sorunu başladı ben buraya şikayet etmekten yoruldum ama cihaz arıza vermekten yorulmadı bu konuda cihazı aldığıma pişman oldum şikayet ettim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba denizdag,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Aynı arızadan 3. kez servise gittiğinizde cihaz değişimi yapılıyor yetkili servis tarafından.
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Galaxy A
servis yardımcı olmuyor bir yardımcı olacak tüketici hakem heyeti var
BurhanA21S
Active Level 9
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvurmak iyi bir çözüm olabilir böyle bir durumda. Çünkü dediğim gibi aynı arızadan 3 kere servise gitseniz değiştiriyorlar normalde cihazı
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Böyle bir talep edilmesi gerekiyor kullanıcı tarafından bende yaşadım o sorunu ve defalarca dedim bu yazılım sorunu diye ama onlar bunu kabul etmediler ve anakart da dahil olmak üzere herşeyi yaptılar en son değişim talep ettim o gün ocak yazılım geldi cihaza sorun çözüldü tekrar götürmedim iade işlemi için verdiğim de bile yazılım attık dediler ben cihazı servisten aldıktan sonra mobil veri ile yazılım kontrol edince yazılım var indir gördüm demekki yazılım yükledik sorun düzeldi derken bile yazılım yüklemeden fabrika ayarlarına sıfırlayıp vermişler cihazı bana
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba denizdag,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes