cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A31

(Topic created on: 06-10-2022 01:21 AM)
247 Views
Əkarahanlı
Active Level 2
Options
Galaxy A

Gerçekten Yazmaktan Gına Geldi. önceden de Yazdım Şimdide Yazıyorum Android 12 Geldi Cihazım Aşırı derecede ısınıyor Kullanmadığım takdirde Cebimde Sıcaklığını hissediyorum artık Ya kamerasına Bi Güncelleme Getirin Gece Video Çekiyorum Yemin ediyorum Işıktan Video Gözükmüyor Resim Çekiyorum 48 mp Kamera İle Mı Çektim Yoksa Buzlu Camla Mı çektim Belli Değil Hata Raporu Gönderin dediniz Gönderdim. Ya Bu cihazı Alin Benden Ücretini geri Ödeyin Yada alın Değiştirin Hep Samsungta Bu sorunu Çekiyorum Ben Ywter Gerçekten gına Geldi. MODERATÖR Değilde Bunu Yetkili Biri görsün veya Moderatör Yetkili Birine Göstersin 

Android 12 aldı Araştırıyorum Milletin Cihazına Özellikler Çoğalmış Hiç bir şey Yok Android 12 De Ekstra Karartma Gelmiş Yok obje Silme gelmiş  Yok yada Kırıcam Telefonu en Son.. Hata Raporu gönderin Demeyin Modeatör ler Kaç Bin defa Gönderdim. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Əkarahanlı,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

A51 android 12 bende de kasıyordu sıfırlasam da yine aynı oluyor ama bende android 11 e düşürdüm stock romu kurup sıkıntı yok şuan

Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Əkarahanlı,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD