cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 sim kart sorunu

(Topic created on: 02-02-2023 11:55 AM)
249 Views
Yassomnia
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonun garanti süresi bittikten çok kısa bi süre sonra sd kart tepsisi ile ilgili sorun yaşıyorum hep olmuyor ama bazen günde bir kaç kez oluyor kartı çıkarıp taktım yine aynı hata veriyor 

Samsung u aramıştım yeniden başlattık sonra yine aynısı oldu 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
Not! Cihaza yeni bir SIM kartı takıp deneyin veya şu anda kullanmış olduğunuz sim kartı başka cihaza takıp deneyin Bu sayede Sorunun kaynağı hangisinde ise daha iyi anlaşılır test sonucu Sorunun kaynağı cihazda olduğu gözükürse yukarıda belirttiğim işlemleri uygulayarak sıfırlayın sorununuzun hiçbir şekilde düzelmedi durumunda yetkili servis merkezinde kontrol ettirin.

View solution in context

4 Comments
karaahmt
Active Level 1
Galaxy A
Yazılımsal bir sorun teknik servise başvur
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,

İçine toz girmiş olabilir içini temizlersen düzelebilir ,yada içindeki yerdeki iletken yerde sorun vardır
Salihbzcgl25
Active Level 4
Galaxy A
Yazılımsal ola bilir benim ki s21 bi ara süper hızlı şarj ı algılamıyodu arada sırada oluyodu bu sonrasında kendi kendine düzeldi
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Önemli veri varsa yedekledikten sonra cihazı sıfırlayın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Sıfırladıktan sonra cihazdaki sorun düzelmez ise yetkili servis merkezine teslim edip kontrol ettirin. Samsung servisi hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
Not! Cihaza yeni bir SIM kartı takıp deneyin veya şu anda kullanmış olduğunuz sim kartı başka cihaza takıp deneyin Bu sayede Sorunun kaynağı hangisinde ise daha iyi anlaşılır test sonucu Sorunun kaynağı cihazda olduğu gözükürse yukarıda belirttiğim işlemleri uygulayarak sıfırlayın sorununuzun hiçbir şekilde düzelmedi durumunda yetkili servis merkezinde kontrol ettirin.