cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 sarj sıkıntı

(Topic created on: 05-07-2021 07:54 PM)
313 Views
a32kulanici
Active Level 5
Options
Galaxy A

Android 11 sonra sarj taktım kablo sarj diyor başka sarj cihazi yine aynı şarjı 0 ladim yine çözülmedi ama hızlı şarj gibi hızlı şekilde sarj ediyor sıkıntı yok hızlı bi şekilde oluyor hızlı şarj gibi ama neden kablo sarj yazıyor hızlı şekilde de sarj oluyor 

Hızlı şarj açık 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Sarj cihazınızın kablosu veya adaptörü orjinal değilse bu tarz durumlar yaşanabiliyor. Ayriyetten deneme yapabileceğiniz farklı cihaz var ise, sorun yaşadığınız sarj cihazı ile test edebilirsiniz. ya da farklı orjinal sarj cihazı ile kendi cihazınızı deneyebilrisiniz.  Durumla ilgili olarak members üzerinden hata raporu da gönderebilirsiniz. 

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ibrahimemeen
Active Level 3
Galaxy A
şarj giriş gücüne bakınız o olmadıysa şarj yerini temizleyin o da olmadıysa sıfırlayın o da olmadıysa şarj aletini değiştirin o da olmadıysa teknik servis
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Selam Dostum,

Bazı telefonlarda önceden bu sorun vardı. Telefonunuzun gizli şarj özelliğini kapatıp şarj edin ve daha sonrasında hızlı şarjı açıp deneyin. Olmaz ise cihazi yeniden başlatın ve tekrar deneyin. Ve yine olmaz ise sıfırlayın.

Samsung members üzerinden de hata raporu göndermeyi unutmayın.
a32kulanici
Active Level 5
Galaxy A
Gizli şarjı nasil kapatabilirim
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar>Cihaz Bakımı>Pil>Diğer ayarlar bölümünden Hızlı Şarj seçeneğini pasif hale getirerek devre dışı bırakabilirsiniz. Eğer zaten pasif haldeyken sorununuz bu yüz demektir aktif hale getirdiğinizde sorun çözülecektir.
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Sarj cihazınızın kablosu veya adaptörü orjinal değilse bu tarz durumlar yaşanabiliyor. Ayriyetten deneme yapabileceğiniz farklı cihaz var ise, sorun yaşadığınız sarj cihazı ile test edebilirsiniz. ya da farklı orjinal sarj cihazı ile kendi cihazınızı deneyebilrisiniz.  Durumla ilgili olarak members üzerinden hata raporu da gönderebilirsiniz. 

0 Likes