cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 samsung telefonumun smart view baglanti sorunu

(Topic created on: 08-18-2022 02:07 AM)
105 Views
Members_R2fiE6g
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhabalar bir ay önce rahatlıkla baglanti kurabilirim arcelik televizyonun ile şuanda smart view ile baglanti yapamıyorum. Evimde hepimizin tel samsung marka ve herkes baglaniyor ben bağlanırken televizyon ekranında çıkan şifreyi telefonuma giriş yapıyorum bağlandı diyor hemen akabinde ağ bulunamadı ibaresi veriyor. Telefon hakkında dan ağ bağlantıları ve tüm ayarlar erişim ayarları sifirlamalarini yaptım ancak halen olumlu birsen oluşmadı. Sorunumu gidermeye yardımcı olurmusunuz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_R2fiE6g,

Sorunun çözümü için telefonunuzda "Ayarlar-Uygulamalar" bölümünden, sağ üstte bulunan üç nokta işaretine dokunarak "Sistem Uygulamalarını Göster-Smart View-Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemini yaptıktan sonra, işlemi tekrar deneyiniz. Bu işlemleri denedikten sonra da aynı durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_R2fiE6g,

Sorunun çözümü için telefonunuzda "Ayarlar-Uygulamalar" bölümünden, sağ üstte bulunan üç nokta işaretine dokunarak "Sistem Uygulamalarını Göster-Smart View-Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemini yaptıktan sonra, işlemi tekrar deneyiniz. Bu işlemleri denedikten sonra da aynı durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes