cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 pub g kasma

(Topic created on: 01-16-2021 02:22 AM)
136 Views
shsbaaba
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A 31 cihaz aldım pub g de kasıyor cihaz 3 günlük grafik ayarları düşükte de kasıyor aldığıma pişman oldum 

5 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Dostum o telefon oyunu bırak boşta hicbirşey yüklenmemişken arayüzde kasıyor. çok bir performans bekleme bence elden hiçbişey gelmez kasma sorunun devam edicek
shsbaaba
Beginner Level 2
Galaxy A
aynen dostum ya
shsbaaba
Beginner Level 2
Galaxy A
telefonu 3 bin TL ye alıyorsun bide kasıyor
enessbilginn
Active Level 7
Galaxy A
3 bin tlye redmi note 9 pro alsaymışsın memnun kalirdin
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba shsbaaba,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yaşadığınız Pub G sorunu için, Game Launcher > ekranın sol üst köşesinde üç çizgi > Oyun Performansı >  Game Booster ayarlarından Oyun Performansı öğesine dokunarak Performansa odaklanır öğesini seçelim.

Ayrıca cihazın güç modunu optimize olarak ayarlanması gerekiyor. Ayarlar > Cihaz bakımı > Pil > Güç modu > Optimize öğesine dokunun.

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD