cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 kamera sorunu

(Topic created on: 06-04-2022 01:43 AM)
699 Views
kenanozgur
Active Level 1
Options
Galaxy A

31 mayısta Android 12 sürümünü yükledikten sonra selfie kamerası rezalet ötesi oldu. Evin içinde selfie çekerken ışıksız ortamda dahi fotoğraf apaydınlık ve flu. Üstelik bu aydınlık normal bir aydınlık da değil resmen yüzüme nur inmiş gibi. Öncesinde memnundum kameradan ama güncelleme ile birlikte mahvoldu. Telefonu sıfırladım iki kez fakat hâlâ aynı. İş servis boyutuna geldi. 13 yıldır istisnasız samsung kullanan ben artık samsungdan tiksindim. İOS a sonuna kadar direniyordum ama bundan sonraki durağım iPhone. Bir güncelleme ile bu kadar mahvolur ancak telefon. Yazık onca para çöp oldu.

0 Likes
3 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
6 ay icerisinde guncelleme gelecektir duzeltme guncellemesi onu bekleyiniz veya format atin bazen hatalar duzelebiliyor
kenanozgur
Active Level 1
Galaxy A
Format attım fakat düzelme olmadı, dediğiniz gibi güncellemeyi bekliyorum servis ile uğraşmak istemiyorum. Teşekkür ediyorum.👍
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kenanozgur,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blank target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-a...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes