cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 google chrome ve Android webview güncelleme sorunu

(Topic created on: 06-08-2021 05:06 PM)
266 Views
gizem66
Active Level 1
Options
Galaxy A

Daha 15 günlük a31 cihazımda google Chrome ve Android webview güncelleme sorunu var tüm uygulamaları güncelleyebiliyorum fakat bu ikisini hiçbir şekilde güncelleyemedim derslerime katılım saglayamiyorum bu olduğundan beri bu sorunu nasıl çözebilirim?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
orınç
Active Level 1
Galaxy A
Yapmanız gereken şey ayarlar kısmına girdikten sonra uygulamalar kısmı çıkacaktır ona girdiğinizde de uygulamaların hepsi alt alta görünür bicimde dizilmistir, oradan olay store uygulamasını bulabilirsiniz, girdikten sonra da zaten alt kısımlarda durdurmaya zorla ibaresi görülür veyahut depolama kısmı çıkar ona basın ve veriyi sil işlemini göreceksiniz sonra zaten düzelmiş olacaktır muhtemelen.

View solution in context

0 Likes
10 Comments
orınç
Active Level 1
Galaxy A
Uygulama ayarlarından durdurmaya zorla veya veri silimini yap sinra play storeye tekrar giriş yapıp güncelleme yapabilirsin ben böyle yapmıştım, herkeste oluyor bu
0 Likes
gizem66
Active Level 1
Galaxy A
Uygulamayı ayarlar kısmında bulamıyorum çıkmıyor ki
0 Likes
Solution
orınç
Active Level 1
Galaxy A
Yapmanız gereken şey ayarlar kısmına girdikten sonra uygulamalar kısmı çıkacaktır ona girdiğinizde de uygulamaların hepsi alt alta görünür bicimde dizilmistir, oradan olay store uygulamasını bulabilirsiniz, girdikten sonra da zaten alt kısımlarda durdurmaya zorla ibaresi görülür veyahut depolama kısmı çıkar ona basın ve veriyi sil işlemini göreceksiniz sonra zaten düzelmiş olacaktır muhtemelen.
0 Likes
gizem66
Active Level 1
Galaxy A
Çok teşekkür ederim düzeldi
0 Likes
orınç
Active Level 1
Galaxy A
Onemli değil, işiniz gorulduyse ne mutlu biz kanser samsung kullanıcılarına 😂
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Goggle Play Uygulamasının üzerine basılı tutun Uygulama bilgileri> Depolama>Veriyi sil yapmayı deneyin
0 Likes
gizem66
Active Level 1
Galaxy A
Dediğinizi yaptım düzeldi çok teşekkür ederim
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes
Loster
Active Level 3
Galaxy A
Chrome sil yani devre dışı bırak Chrome beta yi yükle sonrada Android webwiew i güncelle
0 Likes